Szkoła Podstawowa Nr 22
Szkoła Podstawowa Nr 22

Turnieje judo w roku szkolnym 2016/2017

 

W dniu 15.05. I Regionalne Zawody Ringo. Nasi uczniowie Nicola Kopia i Mateusz Kopyciński zajęli II miejsce zdobywając srebrny medal.

Opiekun: Sonia Gross Górka

Gratulujemy!

 

W sobotę 8.04.2017 r. w Bytomiu odbyły się II Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Nasza zawodniczka Laura Gruszczyńska zajmując III miejsce uzyskała prawo startu w imprezie tej rangi.

W niedzielę 9.04.2017 r. młodsi judocy naszego klubu startowali w Turnieju Judo Grand Prix w Sosnowcu.

Złote medale zdobyli:

Małgorzata Półtoranos

Olimpia Skop

Martyna Kęsicka

Karolina Banyś

Aleksandra Trzebuchowska

Srebrne medale:

Agata Korzeńska

Nicola Kopia

Nicola Kielar

Oliwia Nadolska

Wiktoria Krzyś

Oliwia Krzyś

Małgorzata Trzebuchowska

Mateusz Kopyciński

Natalia Kopycińska

Oskar Maśko

Brązowe medale:

Oliwia Malinowska

Natalia Burczyk

Oliwia skop

Agata Stępień

Oliwia Jaguszewska

Julia Kielar

W zawodach brało udział 400 dzieci z 30 klubów z Polski i zza granicy.

Gratulujemy!

Turnieje judo w roku szkolnym 2015/2016

4.10.2015 r. w Bochni nasza zawodniczka

LAURA GRUSZCZYŃSKA

zdobyła V miejsce na Mistrzostwach Polski Judo Młodzików. W turnieju  stoczyła

5 walk (3 wygrane, 2 przegrane).

Gratulujemy!

Śląska Liga Judo GRAND PRIX Mysłowice 2014 r.

Zakończyła się ostatnia runda Śląskiej Ligi Judo GRAND PRIX Mysłowice 2014 r. W czterech zjazdach tego pucharu wzięło udział ponad 1000 zawodników należących do 58 klubów z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy.
Podopieczni trenerki UKS Trampkarz 22 w Zabrzu, Pani Sonii Gross-Górka, w łącznej klasyfikacji punktowej całego sezonu uplasowali się na następujących pozycjach:

II miejsce - Justyna Frydrych, U-15,
III miejsce - Laura Gruszczyńska, U-15,
X miejsce - Emilia Niziołek, U-11,
XIV miejsce - Klaudia Zawadzka, U-15,
XVI miejsce - Paulina Wróblewska, U-13, Dominika Zawisza, U-13,
XX miejsce - Julia Sokołowska, U-15.

Drużynowo klub zajął VII miejsce.
Rozdanie zdobytych trofeów odbyło się 19.10.2014r w dniu rozgrywanych po raz czwarty Otwartych Mistrzostw Mysłowic.

W odbywającym się turnieju zawodnicy UKS Trampkarz 22 odnieśli następujące sukcesy:
I miejsce
Emilia Niziołek, kategoria wagowa 24kg,
Agata Drozdowska, kat. wag. 36kg,
Justyna Frydrych, kat. wag. 48kg,
Laura Gruszczyńska, kat. wag. 57kg,

II miejsce
Oliwia Turij, kat. wag. 36kg,

III miejsce
Natalia Mentel, kat. wag. 30kg,
Marta Kasica, kat. wag. 36kg,
Wiktoria Kulik, kat. wag. 39kg,

V miejsce
Anita Stawowska, kat. wag. 32kg,
Wiktoria Woźnicka, kat. wag. 40kg.

Na zdjęciu:
stoją od lewej - Justyna Frydrych, Wiktoria Woźnicka, Anita Stawowska,Wiktoria Kulik, Laura Gruszczyńska, trener sekcji Sonia Gross-Górka (stopień mistrzowski III DAN),
siedzą - Oliwia Turij, Marta Kasica, Agata Drozdowska, Emilia Niziołek, Natalia Mentel.
 

Międzynarodowy turniej Sambo 11.10.2014 - trener Sonia Gross -Górka

Międzynarodowy Turniej Sambo w Biskupicach

11.10.2014

Uczniowski Klub Sportowy „Trampkarz 22”, działający przy Szkole Podstawowej nr 22 w Biskupicach, zorganizował I Międzynarodowym Turnieju Sambo z okazji 110 – lecia szkoły. Zawody odbyły się na terenie zabytkowej sali gimnastycznej przy ul. Wojciecha. Wzięli w nim udział zawodnicy z Litwy, Holandii i Polski.

Na turniej, który odbył się 11 października, przyjechali zawodnicy sambo z Litwy oraz Holandii. Po Ceremonii Otwarcia odbył się pokaz artystyczny przedszkolaków z Przedszkola nr 3 w Zabrzu-Biskupicach. Zaraz po występach odbyła się bardzo widowiskowa rozgrzewka wszystkich uczestników zawodów, a potem walki. Zawodnicy zostali nagrodzeni dyplomami i medalami, a reprezentacje Holandii, Litwy i Polski pamiątkowymi pucharami. Podopieczni trenerki UKS „Trampkarz 22”, Sonii Gross-Górka, zajęli następujące lokaty:

I miejsce

Mentel Natalia, Rybacka Maja, Woźnicka Wiktoria, Kielar Eryka, Wilk Jan, Czajka Robert, Kłosińska Wiktoria, Drozdowska Agata, Zawisza Dominika, Kulik Wiktoria

II miejsce

Siwonia Żaneta, Sokołowska Julia, Gruszka Izabela, Kielar Jakub, Kasica Marta, Niziołek Emilia, Potla Anastazja, Gruszczyńska Laura, Zawadzka Klaudia, Wróblewska Paulina, Marchlewska Wiktoria, Stawowska Anita

III miejsce

Lewicka Alicja, Frydrych Justyna, Mazur Maja, Koźlik Wiktoria, Pardo Marcin, Makowicz Robert, Turij Oliwia, Gruszczyński Wiktor, Makarz Julia

W kategorii OPEN:

I miejsce zajął zawodnik z Litwy – Sasnaskas Vilinus,

II miejsce zajął zawodnik z Holandii – Lubbers Ivan,

III miejsce zajęła zawodniczka UKS „Trampkarz 22″ - Julia Sokołowska.

ZAWODY W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Miedzyregionalne Mistrzostwa Młodzików Bytom 17.05.2014

I miejsce - złoty medal

Gruszczyńska Laura

 

III miejsce - brązowy medal

Zawadzka Klaudia

Dyrszlag Karolina

Gratulujemy!

 

GRAND PRIX SOSNOWIEC – NIWKA 13.04.2014

 GRATULUJEMY!

 

I MIEJSCE

Alicja Lewicka

Anita Stawowska

Julia Sokołowska

Marcin Pardo

Emilia Czewińska

 

II MIEJSCE

Wiktoria Kłosińska

Agata Drozdowska

Dominika Zawisza

Justyna Frydrych

Laura Gruszczyńska

Paulina Wróblewska

Woźnicka Wiktoria

Feige Karolina

Jan Wilk

 

III MIEJSCE

Natalia Mentel

Wiktoria Kudla

Marta Kasica

Patryk Sidłowski

Dominik Sorbian

Julia Wdowiak

Wiktoria Kudla

Wiktoria Kulik

Wiktor Gruszczyński

Robert Czajka

Julia Makowicz

SZKOLNA LIGA MYSŁOWICE 12.04.2014

 

I MIEJSCE

Dyrszlag Karolina

 

II MIEJSCE

Emilia Niziołek

Alicja Lewicka

Klaudia Zawadzka

Dominika Zawisza

 

III MIEJSCE

Frydrych Justyna

Gruszczyńska Laura

SZKOLNA LIGA JUDO DZIECI I MŁODZIKÓW MYSŁOWICE 16.03.2014

 

I MIEJSCE

Justyna Frydrych

Emilia Niziołek

 

II MIEJSCE

Karolina Dyrszlag

Małgorzata Sieńska

Laura Gruszczyńska

 

III MIEJSCE

Klaudia Zawadzka

Dominika Zawisza

Paulina Wróblewska

 

IV MIEJSCE

Natalia Dobrodziej

Wiktoria Getka

 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI  - MŁODZIKÓW LUBON


III MIEJSCE

Dyrszlag Karolina

VII MIEJSCE

Sokołowska Julia

Frydrych Justyna

Dnia 16.03.2014 r. w hali MOSiR Mysłowice odbył się pierwszy rzut turnieju Grand Prix – Szkolna Liga Judo Dzieci

 

W zawadach brało udział 340 zawodników z kraju i z zagranicy.

Zawodnicy UKS Trampkarz zajęli następujące lokaty:

 

I miejsce

Emilia Niziołek

 

III miejsce

Paulina Wróblewska

Dominika Zawisza

IV miejsce

Wiktoria Getka

 

I miejsce

Justyna Frydrych

 

II miejsce

Karolina Dyrszlag

Laura Gruszczyńska

Małgorzata Sieńska

 

III miejsce

Klaudia Zawdzka

Julia Sokołowska

 

IV miejsce

Alicja Lewicka

Natalia Dobrodziej

Wiktoria Getka

GRATULUJEMY!

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA MŁODZIKÓW 20.01.2014 r. TRENER SONIA GROSS - GÓRKA


I miejsce

Dyrszlag Karolina

 

II miejsce

Sokołowska Julia

 

III miejsce

Frydrych Justyna

Gruszczyńska Laura

Sieńska Małgorzata

Siwonia Daria

 

 

 GRATULUJEMY!

SZKOLNA LIGA JUDO MYSŁOWICE 20.10.2013

I miejsce

Dyrszlag Karolina

Samonek Magdalena

II miejsce

Frydrych Justyna

Sokołowska Julia

Dyrszlag Anna

Gruszczyńska Laura

III miejsce

Lewicka Alicja

 

 GRATULUJEMY!

 

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA SZJ 19.10.2013

I miejsce

SAMONEK mAGDALENA

II miejsce

Sokołowska Julia

 

 GRATULUJEMY!

 

SZKOLNA LIGA MYSŁOWICE 15.09.2013

I miejsce

Samonek Magdalena

II miejsce

Dyrszlag Anna

Dyrszlag Karolina

Marchlewska Wiktoria

Zawisza Dominika

Sokołowska Julia

Gruszczyńska Laura

III miejsce

Frydrych Justyna

 

 GRATULUJEMY!

KADRA ŚLĄSKA MŁODZIKÓW NA ROK 2013

Dyrszlag Anna

Demska Sandra

Samonek Magdalena

Kaczmarczyk Wiktoria

Pitryga Justyna

Szewczyk Mateusz

rezerwa:

Sokołowska Julia

Leszczak Daria

SZKOLNA LIGA JUDO MYSŁOWICE 28.04.2013

I miejsce:

Lewczak Daria

Samonek Magdalena

Pietryga justyna

Zawadzka Klaudia

II miejsce

Gruszczyński wiktor

Makowicz Julia

Kunicki Bartosz

Dyrszlag Anna

Dyrszlag Karolina

Frydrych Justyna

Sokołowska Julia

Kaczmarska Wiktoria

Dobrodziej Natalia

Szewczyk Max

III miejsce:

Lewicka Alicja

Szewczyk Mateusz

Gruszczyńska Laura

V miejsce:

Rybacka Maja

Marchlewska Wiktoria

 

 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW BOCHNIA 21.04.2013

 

V miejsce: Magdalena Samonek

IX miejsce: Anna Dyrszlag

 

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

GRAND PRIX SOSNOWIEC – NIWKA 7.04.2013

I miejsce:

Zawadzka Klaudia

Lewicka Alicja

Niziołek Emilia

II miejsce:

Frydrych Justyna

Dobrodziej  Natalia

Kunicki Bartosz

Szewczyk Mateusz

Gruszczyński Wiktor

Makowicz Julia

Gruszczyńska Wiktoria

III miejsce:

Siwonia Daria

 

GRATULUJEMY!

 

SZKOLNA LIGA MYSŁOWICE 17.03.2013

I miejsce:

Lewicka Alicja

Zawadzka Klaudia

Samonek Magdalena

Gruszczyński Wiktor

Gruszczyńska Laura

II miejsce:

Sokołowska Julia

Makowicz Julia

Kunicki Bartosz

Dyrszlag Karolina

Peniela Julia

III miejsce

Kulej Marcel

 

GRATULUJEMY!

 

OTWARTE MISTRZOSTWA GLIWIC 16.03.1013

I miejsce:

Gruszczyński Wiktor

Gruszczyńska Laura

Pardo Marcin

Kulej Marcel

Zawadzka Klaudia

Makowicz Robert

Lewicka

Dyrszlag Karolina

II miejsce:

Wdowiak Julia

Frydrych Justyna

Peciak Julia

Siwonia Daria

Kunicki Bartosz

III miejsce:

Makowicz Julia

Nowakowski Przemysław

 

GRATULUJEMY!

 

OTWARTE MISTRZOSTWA BYTOMIA 27.01.2013

I miejsce:

Dyrszlag Karolina

III miejsce:

Gruszczyńska Laura

Szewczyk Max

 

GRATULUJEMY!

 

Mikołajkowy Turniej Judo - Gliwice 1-2.12. 2012 rok

 

I miejsce

Niziołek Emilia

Frydrych Justyna

Lewicka Alicja

Zawadzka Klaudia

Szewczyk Mateusz

II miejsce

Peciak Julia

Dyrszlag Karolina

Kaczmarczyk wiktoria

Kurzyk Alicja

Płaczek Daniel

III miejsce

Pardo Marcin

Dobrodziej Natalia

Gruszczyńska Laura

Szewczyk Max

Sokołowska Julia

V miejsce

Nowakowski Przemysław

Kulej Marcel

Kunicki Bartosz

Gruszczyński Wiktor

Malewicz Robert

 

GRATULUJEMY!

 

Zawody Sportowe Judo - 2 listopada 2012 r.

 

W dniu 2 listopada 2012 r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 22 odbyły się zorganizowane i przeprowadzone przez panią Sonię Gross - Górka Zawody Sportowe    Judo. Turniej odbył się w związku z obchodami Światowego Dnia Judo pod hasłem "Judo dla wszystkich". W zawodach brało udział 35 zawodników klibu sportowego "Trampkarz 22". Rywalizowali oni w 10 kategoriach wagowych. Dodatkowo odbył się konkurs na najlepszego zawodnika turnieju.

Za zajęcie miejsc I -III zawodnicy otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

NASZE GRATULACJE!

Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Sobótka 24.11.2012 rok

 

Zawodniczki Justyna Pietryga oraz Wiktoria Gruszczyńska reprezentując Śląsk zajęły II miejsce.

II Otwarte Mistrzostwa Mysłowice 24.11.2012 rok

 

I miejsce

Frydrych Justyna

Kamila Piwonia

Magdalena Samonek

II miejsce

Laura Gruszczyńska

Mateusz Szewczyk

III miejsce

Wiktoria Kaczmarczyk

Daria Leszczak

Julia Sokołowska

 

Drużynowo UKS Trampkarz 22 zajął V miejsce.

Podsumowanie Szkolnej Ligi Judo Mysłowice 24.11.2012 rok

 

I miejsce Magdalena Samonek

II miejsce Julia Sokołowska

V miejsce Daria Leszczak

Turniej Sambo - Austria 16-18.11.2012 rok

 

I miejsce Gruszczyńska Laura

II miejsce Lewicka Alicja

II miejsce Kaczmarczyk Wiktoria

III miejsce Dyrszlag Karolina

III miejsce Frydrych Justyna

 

V tura zawodów Szkolnej Ligi Judo  Dzieci w Mysłowicach - 22 września 2012 r.

 

Zawodniczki UKS Trampkarz 22 w Zabrzu zajęły następujące lokaty:

I miejsce zdobyły:

Karolina Dyrszlag (w kategorii wagowej 30 kg)

Wiktoria Kaczmarczyk (w kategorii wagowej 33 kg)

Magdalena Samonek (w kategorii wagowej 54 kg)

II miejsce

Justyna Pietryga (w kategorii wagowej 30 kg)

Alicja Lewicka (w kategorii wagowej 33 kg)

Wiktoria Gruszczyńska (w kategorii wagowej 36 kg)

Barbara Jeleń (w kategorii wagowej 48 kg)

Julia Sokołowska (w kategorii wagowej 54 kg)

III miejsce

Mateusz Szewczyk (w kategorii wagowej 58 kg)

V miejsce

Laura Gruszczyńska (w kategorii wagowej 42 kg)

Max Szewczyk (w kategorii wagowej 46 kg)

Anna Dyrszlag (w kategorii wagowej 54 kg)

Daria Leszczak (w kategorii wagowej 54 kg)

Szkolna Liga Judo - Mysłowice 20.10.2012 r.

 

I miejsce

Wiktoria Kaczmarczyk 36 kg

 

II miejsce

Karolina Dyrszlag 30 kg

alicja Lewicka 33 kg

Magdalena Samonek +54 kg

Wiktoria Gruszczyńska 40 kg

 

III miejsce

Justyna Frydrych 33 kg

Natalia

Anna Dyrszlag 54 kg

 

Turniej Młodzików o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Judo - Gliwice 28.10.2012 r.

 

I miejsce

Justyna Pietryga 36 kg

Wiktoria Gruszczyńska 40 kg

 

II miejsce

Magdalena Samonek 63 kg

 

III miejsce

Anna Dyrszlag 52 kg

WF z Klasą. Zobacz nasz
szkolny blog.
http://blogiceo.nq.pl/sp22zabrze/projekt-w-naszej-szkole/ 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Szkoła Podstawowa nr 22